Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri ezt a videokártyát...

Megéri ezt a videokártyát megvenni ehhez a géphez? összeütközés nem lesz? (plusz még 1 kérdés. )

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a Vateráról egy 256mb-os videókarit,cd nincs hozzá... a cédén vannak a driver-ek?az nem gond,mert azt meg tudom oldani egy progival.DDR vidikari.... az én configom: 64mb DDR,DDR1 ramom van,512mb,alaplap inteles,2 foglalatos.Nincs összeütközés?megéri,ha újszerű,és 2300ft körül leng?.... Válaszokat szívesen várok,de szidást nem,nem tudom miért,de ezt mindig ideírom. xd
2011. okt. 2. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Könyörgöm. Ezt most fogalmazd meg normálisan.
2011. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérdezö a szidalmazásokat mellözd de én se értem:D
2011. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha csak annyira értesz a gépekhez, amennyire a kérdésből kiderül, nem éri meg megvenni. Hívj át egy hozzáértő havert, aki megnézi a géped és a kártyát, amit venni akarsz.


Kb. ilyen szintű a kérdésed.

Van egy autóm, háromajtós sedan, négy db 13"-os kereke van, vehetek-e rá 14"-os kerekeket.

2011. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de nem tudom linkielni,mert a gyaksz. kipontozza :(
2011. okt. 2. 15:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Mit pontoz ki,és mért?:d

elég érdekes oldal, lehet

ird le a video kártyát nem,egyszerüb?

meg az alaplapod

és enyi

ha nemtudod Speccy (Piriform ról) programal megtudod nézni alaplapod.

kártya nevét meg oldalról,kimásolod amit nem tudsz linkelni.

2011. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De amugy szerintem is hozáértö segítségét kellene kérned.
2011. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
értek hozzá. a link : [link] én is szét tudom kapni,meg összerakni,csak sz@r vok fogalmazásból. az alaplapom: Intel Corporation D845GLLY (X1). ata. xd ennyi elég? :D írj üzit ;) xd
2011. okt. 2. 18:14
 8/12 A kérdező kommentje:
ja és még annyi,hogy nem-e lesz gond a rammal,hogyha vidikarit cserélek.persze azt kötelező tudni,hogy amikor cserélek valamit(kivéve ramot) újra kell telepítenem a gépet... :( na de az csak 1 óra xD nem lesz gond? és megéri ezt a 2ezer forintot?válaszaitokat köszönöm,én meg bocsájtsatok meg . :D xd
2011. okt. 2. 18:16
 9/12 anonim ***** válasza:

2000 forintot még úgy ahogy megér, de felesleges rá a 256MB memória. ahogy mondani szokás, az a földműves látáskárosítása (parasztvakítás). Még a 9800XT-nek is elég 128MB.


Egyébként a dolog tárgytalan, mivel a kártya AGP csatolós, és az alaplapon ilyen nincs, tehát fizikai akadálya van a beszerelésnek:

[link]


Egyébként attól, hogy szét tudsz szedni és össze tudsz rakni valamit, amit gyakorlatilag csak egyféleképpen lehet összerakni, még nem értesz hozzá.

2011. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát igen igy hát felesleges kiadnod rá 1900 Ft t is.

PCI foglalatod van csak oylan kártya meg ha van is is találsz:D

az nem lesz jobb mint alaplapi amit eddig is használtál.

szóval elötem szóló leirta:)

2011. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!