Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lelassult a gépem, szaggat a...

Lelassult a gépem, szaggat a videó, akad az egér. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Próbáltam töredezettség mentesíteni.

Kiírta, hogy nem folytatható, mert inkonzisztencia hibát észlelt.

Lefuttattam a chkdsk-t, amit ajánlott a hiba elhárítása érdekében.

Nem történt javulás, a töredezettség mentesítést továbbra se tudom elvégezni a c meghajtón, ugyanaz a hiba üzenet miatt.

Vagy lehet, hogy az se segítene?

Nem értek hozzá túlságosan, már délután óta ezzel szenvedek, és mostanra fogyott el a türelmem, hátha itt tud valaki segíteni.


2011. okt. 27. 00:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Mondom, szerintem szektorhiba, ne próbálkozz inkább a töredezettségmentesítéssel, mert könnyen kékhalál lehet a vége, aztán újra PIO mód. :)

A HDD Regeneratorral azért megnézheted, hogy tudd, hol van rajta pontosan a hiba. Csak hogy tudd, melyik partíció(ka)t kell mindenképpen formázni, ha arra kerül majd a sor.

2011. okt. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Ok, értem.

De ha nem baj, majd megkeresnélek, ha valami miatt megint összecsapnak a hullámok. :)

2011. okt. 27. 01:36
 23/25 anonim ***** válasza:
Oké, nyugodtan, én kb mindig itt vagyok. :D
2011. okt. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Martinbh válasza:
Milyen vírusírtód van?Nekem Avast és pont ugyan ezek a tüeteim voltak.Szerintem teljesen kapcsold ki a vírusírtót.
2014. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Hú ez már 2 éves kérdés, azóta már a gépem is más, nem is emlékszek már akkor mi volt. :)
2014. jan. 19. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!