Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet mp3 formátumú...

Hogyan lehet mp3 formátumú hangból audio formátumot csinálni?

Figyelt kérdés

Elvileg lejátszik a telóm mp3-at, de gyakorlatilag nem.. csak audiót, nem igazán értek ehhez ...

valaki le tudná írni RÉSZLETESEN, fontos lenne, előre is nagyon köszönöm!!!


2011. okt. 29. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Telefon típusa?
2011. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Virgin media (angol)
2011. okt. 29. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Nehéz eset.......:D
2011. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mivel nem hétköznapi a telefon, így inkább keress te róla linket és azt küld ide. Nem mondhatnám, hogy minden találat egyértelmű róla nekem.

Az .mp3 is audio formátum, ezért is érdekes.

2011. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


(ne azt nézd, hogy tesco! :D, ez a legközelebbi hely, ahol telefont tudtam venni, és ugyan ezt kapom meg a rendes teló boltban is! :D)

2011. okt. 29. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


:D

2011. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi :D bár lehet angulul jobban megértem :D (google fordító (Y) ) de hálás vagyok ! ha meg sikerül, főleg :D
2011. okt. 29. 19:39
 8/9 A kérdező kommentje:
hát valahogy nem ssikerül ...
2011. okt. 29. 19:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg többféle MP3-at rátenni, mert lehet, hogy lejátszaná csak nem tetszik neki a file neve a bitrátája vagy hogy nem állandó a bitráta. Nézz ennek utána és egy programmal így tömöríts át zenéket vagy keress ilyen MP3-at és tedd fel a telefonodra, hátha valamelyiket lejátsza...
2011. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!