Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Windowsban sok...

Hogyan lehet Windowsban sok mappa tartalmát egyesíteni egy mappába?

Figyelt kérdés
Persze annélkül, hogy egyesével kivágnám, és beilleszteném a tartalmaikat.
2011. okt. 30. 20:09
 1/10 tamasoft ***** válasza:
Csoportos kijelöléssel. Ha a shift billentyűt nyomva tartod, az egérrel kijelölhetsz egyszerre több fájlt, vagy akár az összeset az adott mappán belül.
2011. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Használd a Total Commander-t
2011. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy van pl 100 mappám. a 100 mappa tartalmát, egy mappába akarom tenni.


Utolsó: Total commanderem van, abban hogyan csináljam?

Köszönöm

2011. okt. 30. 21:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Fájl - Mindet kijelöl - Áthelyez

[link]


> Háttérbe >


Másik mappa...

Fájl - Mindet kijelöl - Áthelyez

> Háttérbe >

2011. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ és a printscreent, de még mindig nem értitek. Akkor konkrétan: letöltöttem egy font-packot. Adott összesen 1039 db font, összesen 420 mappában. Nekem egy olyan megoldás kéne, amivel a 420 mappából, ki lehet szedni a fileokat egyszerre, és beilleszteni egy mappába, hogy abból átmásolhassam a windows/fonts-ba.
2011. okt. 30. 22:03
 6/10 tamasoft ***** válasza:
A Windows erre önmagában nem alkalmas, el kell ismerni. Talán van ilyen segédprogram, de én nem hallottam még róla. (Persze majd biztos jön mindjárt valaki, aki egész nap ilyennel dolgozik, és elküld a csába.)
2011. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ooo...azonos fájltipus, ez igy egyszerü.

Abban a mappában vagy meghajtón ahol a 420 fontot tartalmazó mappa van, keress rá a fájlkiterjesztésre (.ttf) és a megjelenö fontokat kijelölheted, átmásolhatod.

2011. okt. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sikerült, jó ötlet volt :)
2011. okt. 31. 09:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jó ötlet, azt viszont nem nagyon, hogy 1000 fontot bemásolsz a WINnek, mert eléggé be fog tőle lassulni és kétlem, hogy ennyi fontot használnál...
2011. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
most van összesen kb 3000 font a gépen, de nem lassult be. Szeretem ha van választék :)
2011. nov. 1. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!