Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraftba hogy lehet megcsin...

Minecraftba hogy lehet megcsinálni ha nagyon sok TNT-t robbantok akkor ne legyen FPS lagg?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
az mindigis lesz mivel beterheli a procid
2011. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos játék / gép függő. Sajna a Minecraft nem az optimalizálásáról híres. Ha meg nem elég erős a géped, akkor bizony akadni fog mindenképpen. Persze, játszhatsz a grafikai beállításokkal, esetleg nem tudom, az optifog / optimine mod van-e már a legújabb Minecrafthoz. Az nekem sokat dobott a sebességen, de TNT-re nem próbáltam ki.
2011. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2. köszi ezt majd kipróbálom...persze gondolom mindig akadni fog.. de azért ha 5000tnt felrobantok érthhető mért laggol be annyira hogy 5percet is kell várnom, de sajna 200 nál is van néhány mp-s fps lagg és még utána is (a robbanás után)... :S

3. Ez szinte mindenre megoldás...még arra is ha nem tudsz értelmes választ adni (Y)

2011. nov. 1. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. bocs a hülye válaszért. de mivel a Minecraft Java-s játék ezért rosszul van optimalizálva. Nagy a gépigénye . De úgy olvastam később kijavítják ezt a hibát. ja amúgy Sok TNT_nél szinte mindenkinek belaggol nyugi :D
2011. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért annyira rossz gépem nincs... semmi sem szokott laggolni esetleg max grafikán !De köszi a válaszokat!!
2011. nov. 16. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!