Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitor felbontás probléma....

Monitor felbontás probléma. Hogy állítsam vissza? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy 24" Samsung monitort, első pár napban tökéletesen működött, gyönyörű képe volt. Aztán egyszer bekapcsoltam a gépet és 1280x1024-es felbontásban mutatta, széthúzva az egész képernyőn, nagyon rosszul néz ki. Az optimális ha jól tudom 1920x1080 lenne. Próbáltam visszaállítani de sehogy nem ment, a gép valamiért max 1280x1024-et enged, és a képernyő beállításai között sem tudom beállítani. Tudna valaki segíteni, hogy tudnám a régire visszaállítani, vagy nagyobb felbontást alkalmazni?
2011. nov. 1. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A videókártyával lehet valami.
2011. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van a videokártyának saját programja, akkor azzal állítsd a felbontást, ne a vezérlőpultos képernyő tulajdonságokkal.
2011. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!