Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megkaptam a prototypet hegy...

Megkaptam a prototypet hegy haveromtól de mikor el akarnám indítani a monitor stand by módba kapcsol . Mi lehet a probléma? Magas a felbontás?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Out of frequency.


többnyire ez a hiba, próbáld ki a játékot egy másik monitorral.


de ha csak úgy kaptad, akkor meg inkább rossz a törés, és a program hal be, nem a grafikus rendszer.

2010. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A neten találtam a problémára megoldást : [link] Itt van szinte az összes a prototype-al előforduló probléma megoldása
2010. dec. 22. 18:18
 3/3 A kérdező kommentje:

Itt a fordítás a fekete képernyőhöz : Probléma # 1: [Prototype PC Error] Fekete képernyő / bemenet nem támogatott / Blackscreen a Prototype induló.

Megoldás:

A Windows XP felhasználók

1. A Start menüben, kattintson a Futtatás, majd írja be a "dxdiag"

2. Kattintson a "További Súgó " fülre, majd kattintson a "Felülbírálás (Előtte a szöveg : A DirectDraw frissítési...stb " gombra.

3. A frissítési arány beállítása felülírja értéke 60

A Windows Vista felhasználók

1. Fuss dxcpl.exe a DirectX SDK mappában

2. Kattintson a "DirectDraw" fület, majd állítsa be a frissítési arányt 60.

2010. dec. 22. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!