Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyton egy hibaüzenetet...

Folyton egy hibaüzenetet kapok. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Nemrég írtam, mivel a gépem egyfolytában lefagyott,

az első bekapcsolást követően 40-50 perc után, majd az újraindítás után már elég volt neki 5 perc is.

Sok választ kaptam ahol sokan a hűtésre gyanakodtak.

Levettem a gép oldalát és láss csodát tényleg működött,

nem fagyott le többet. Azóta viszont ez a hibaüzenet jelenik meg: [link]

Valami ötlet, hogy mi lehet a gond?


2011. nov. 2. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Jobb dolgod nem volt? Ilyen nem létezik ,innen látom, hogy oda van montírozva! Nem is ilyenek az XP nyomógombjai és honnan a fenéből lenne pont akép háttere fehér? Ne szórakozzék már itt!
2011. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én találtam ki? gondolkozz mielőtt fikázol


milyen érdekes, googleba rákerestem és 1 évvel ezelőtt már más is feltett egy hasonló kérdést egy angol oldalon

[link]


szóval gondolkozz mielőtt baromságot írsz

2011. nov. 5. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Na látod, tudsz te normálisan is beszélni, ha akarsz.
2011. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
AMúgy sohasem láttam ilyet, na de akkor mi a magyarázatod a nyomógombokra? Sohasem néznek így ki az XP-ben, viszont a belinkelt oldalon is jól megmondták "miért van még mindig sp2-őd?". Az sp3 ingyenes és sokkal jobb. Ha ezt megpróbálnád, talán lenne javulás.
2011. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!