Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapok 'lézerbeállítási...

Miért kapok 'lézerbeállítási probléma' hibaüzenetet?

Figyelt kérdés

Nero 7 Premuim-ot használok, és bármilyen lemezre írok elkezdi az írást és olyan 15%-nál megáll kiírja hogy lézerbeállítási hiba és kidobja a lemezt ami ekkorára már használhatatlan. Ez csak DVD íráskor jön elő, CD-t tökéletesen tudok írni. Optiarc DVD RW AD-7170S az íróm.


Utánanéztem ennek és valahol azt olvastam hogy firmware frissítést kell végezzek. Azonban hol tudom megnézni hogy a mostani hanyas, és honnan tudok frisset leszedni?


Előre is köszönöm. :)


2011. aug. 30. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:

A firmware frissítő progit innen tudod letölteni: [link]

Ha letöltötted (AD-7170S Version 1.03) kitömörítés után katt az exe-re. A többi automatikus.Először is megmutatja a jelenlegi firmware-t egy kis ablakban alatta pedig a legújabb firmware verziót. Ha egyezik akkor szívás ha nem akkor katt a flash gombra és kész. A művelet után nekem a win7 automatikusan újraindulha neked nem akkor restart. Nekem egy AD5200S-em van és tökéletesen működik a frissítő!

2011. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!