Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megoldani jelentő...

Hogyan tudom megoldani jelentős halkítás nélkül, hogy a . Wav-ba konvertált midi file-om megússza komoly minőségromlás, vagyis zaj nélkül?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 07:06
 1/4 zeronibble ***** válasza:
Mivel konvertálod?
2011. nov. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából a legkézenfekvőbb nekem a SoundBlaster kártyám mellé adott szoftver "Record What U Hear" opciója, de ha Te tudnál jobb megoldást, akkor légyszi mondd el nekem is!
2011. nov. 14. 20:40
 3/4 zeronibble ***** válasza:
Kell legyen szoftveresen megszólaló midi lejátszó, ami renderel wav-ba. Innentől az alapzaj probléma megoldott. Ha konyítasz valamilyen zeneszerkesztőhöz, és tudod, mi a VST plugin, akkor a Voxengo cég Elephant nevű brickwall limitere szép munkát végez hangosság ügyben.
2011. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves zeronibble,


először is köszönöm a válaszaidat. Másodszor pedig ezt a konverziót próbáltam már MIDI sequencerrel is (Anvil Studio 2011), de egy határon túl így is bezörög, legyen az .wav, vagy .mp3. Mindenesetre kipróbálom az általad említett programot.

2011. nov. 15. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!