Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudok venni laptopba új...

Hol tudok venni laptopba új billentyűzetet?

Figyelt kérdés
sajnos le lett öntve a gép és jó pár gomb nem működik, egy egy éves sony vaio laptopba kellene de nem találok sehol ehhez a típushoz. a típusa: VPCEB2M1E ha valaki tud egy weboldalt ahol lehetne venni nagyon megköszönném.
2011. nov. 6. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be egy szaküzletbe aztán ott segítenek, egyébként bontásból tuti tudnak neked szerezni olyat ami passzol bele.
2011. nov. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szaküzletbe kérdeztem már 3 helyen is, ott mindenáron szervizbe akarják küldeni de ennél a laptopnál lenne vagy 25 ezer pedig a billentyűzet az 10 ezer körül van más tipusokhoz, berakni énis betudom mert ez a munkám de nemtalálok ehhez még bontottat sem. zért gondoltam hátha valaki véletlenül volt olyan oldalon ahol lehet ilyeneket találni
2011. nov. 6. 13:14
 3/4 A kérdező kommentje:
meg a szerviz az minimum 3 hét hanem több és a gép pedig munkára meg tanulásra van . szóval nem engedhetem meg magamnak hogy egy honapig ne legyen gép. nincs másik
2011. nov. 6. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Vatera. Van egy emberke, aki bontott laptop alkatrészeket árul. Több száz alkatrésze van, elég sok típushoz. Egy próbát megér.
2011. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!