Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S! Volna egy olyan...

S. O. S! Volna egy olyan problémám hogy fogy a memória a C meghajtóról. Mit tudnék csinálni neki? Pedig nem töltöttem semmit sem le.

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos gyűlik a sok szar a böngésződből. Van valahol egy mappa ahova elmenti az előzményeket. XP-d van? :D
2011. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen Xp-van.Ja és laptopról van szó!!!Segítsetek légyszi!!Köszönöm!!
2011. nov. 6. 12:57
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt a problémám, ez egy vírus, hogy hogykerült oda nekérdezt. ez egy trójai de nemtudom hogy hogy szedtem össze énis. alapos vírusirtás. a legalaposabb, utána szektorhiba keresés és javítás, lehetőleg boot-ról, és ha szerencséd van visszaáll. én egy napot szenvedtem vele mire visszanyertem az összes szabad helyemet.
2011. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez nem a böngésző szeméttára énis mindent töröltem az ideiglenes fájlokat meg mindent, a cookie kat és a netes fájlokat is lett is kb 8 gigával több de ugyanugy fogyott továbbugy hogy már azt irta ki hogy 8 mb szabad helyem van, a 160 bol de csak 113 volt lefoglalva ha mindent kijelöltem a rejtett fájlokat is.
2011. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó, lehet hogy vírus, de attól még a böngésző is foglal csomó helyet :3

Csináld azt amit már leírtak.

2011. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor megpróbálom...köszönöm.tudtam hogy nem az avast-ot kellett volna hagyni a laptopon... :(
2011. nov. 6. 13:08
 7/9 2xSü ***** válasza:

A böngésződ pár gigabájt átmeneti fájt össze tud halmozni. A vírusok ritkán zabálják fel a merevlemez szabad területeit.


Amit megtehetsz: Start menü > Rendszereszközök (azt hiszem) > Lemezkarbantartó


De ez általában nem túl sok helyet szabadít fel. Ha folyamatosan letöltögetsz, azt ugye a merevlemezen tárolod. Nézd át, mi az, amire nincs szükséged és töröld. (Aztán töröld a Lomtárat is.) (A filmek foglalják a legnagyobb helyet.)


Az Avast az egyik legjobb ingyenes vírusirtó. A problémád 99% eséllyel nem függ össze a vírusirtóddal.

2011. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki próbált segíteni nekem....Letöltöttem a CCleanert végigfuttattam és helyrejött minden!!Köszi nektek!!!
2011. nov. 6. 13:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Az avast jó, ha normálisan van beállítva. Töltsd le a ccleaner nevű programot, és futtasd le.
2011. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!