Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem érzékeli a TV a...

Miért nem érzékeli a TV a számítógépet?

Figyelt kérdés
Vettem egy kábelt aminek egyik vége RGB,a másik zöld,kék,piros színű component.Így összecsatlakoztattam a TV-t és a számítógépet majd rámentem a TV-n componentre és bekepcsoltam a számítógépet és továbbara is azt írta a TV hogy nincs jel.(A kábelt 1 napja vettem és nem sérült)Hogy tudnám megcsinálni hogy érzékelje?
2011. nov. 8. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Van olyan videókártya, ami csak akkor fogja érzékelni, ha a tv be van már kapcsolva amikor a számítógépet indítod. Szóval minden kikapcs. Tv be, megfelelő bemenetre. Számítógép be. Számítógép tv kimenet bekapcs.
2011. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam,de így se működik.Asszem visszaviszem holnap és kicseréltetem egy másik kábelra.
2011. nov. 8. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!