Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék belépni a...

Hogyan tudnék belépni a rendszergazdámba? PONTOZLAK!

Figyelt kérdés

Elég sürgős lenne, hogy segítséget kapjak.

telepítettem a gépemre egy alkalmazást, a neve Lion Skin.

az asztalt és az ablakok kinézetét lehet vele átállítani Mac Book stílusra.

Amikor a gép feltelepítette, akkor parancsot adott újraindításra. A gép kikapcsolt, majd be, és mikor beírtam a jelszavam a rendszergazda beléptetőjébe, akkor elsötétedett a képernyő, töltött 3 másodpercig, majd újra ott találtam magam a 'Válasszon felhasználót !' oldalon.

A látogató fiókba be tudok lépni, és itt teljesen rendesen működött a skin, de mivel többszöri újraindítással, akkumulátor ki- és beteételével sem tudtam elérni a Rendszergazdám, így a Látogató fiók vezérlőpultján eltávolítottam a programot.

Az Uninstall ablak dolgozott, majd befejeződött az eltávolítás, a gép újraindítást kért. Helyeseltem, de nem indult újra automatikusan. Újraindítottam, és ezután sem értem el a rendszergazdát.

Megint itt vagyok a Látogatóba, és a skin program még mindig fent van.

A program a hiba forrása ? Mit tegyek ?


Holnap prezentációt kell tartanom, és egy röpke 25 oldalas powerpoint van azon a fiókon.

(emellett minden másom..)


Kérlek, segítsetek !

Értékelek minden normális ötletet !


2011. nov. 10. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyenkor beszoktunk tenni egy Linuxos CD-t,azon csak futtatást kérünk,és nem telepítést,na az nem törődik a windows gyogyóságaival,szépen kinyitja a gépet és látunk megint mindent
2011. nov. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Windows indítása után mikor fiókot lehet választani lenyomod ALT+CTRL+DEL bejön a rendszergazda fiók és bent is vagy.
2011. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi !

CD-m nincs, ctrl.alt.del. nem vált be !

mostmár a gépemet sem tudom bekapcsolni, elviszem szervízbe.

azért köszönöm, értékeltem a válaszokat !

2011. nov. 14. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!