Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 7-en megosztási problémák...

Win 7-en megosztási problémák (alább részletezve). Hogyan lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Adott 2 Win 7 rendeszerű gép. Az egyik vadi új, a másik régen az enyém volt, sok dolog van rajta ami kéne, ezért mivel eddig régebben annyi volt a megosztás, hogy csak a Halózatban rákattintottam az egyik gépre, és meg tudtam nézni ami meg volt rajta osztva, úgy gondoltam itt is ugyanúgy lesz, de nem így lett. Megosztottam a mappát amit akarok, beállítottam az engedélyeknél, hogy "Mindenki"-nek teljes hozzáférése legyen, de mikor erről a gépről meg akarom nyitni azt a mappát ami a másikon van, azt mondja a Windows, hogy nem lehet elérni az \\xyz cuccot, ugyanis nincs rá engedélyem, kérjek a rendszergazdától. Ezt hogyan lehetne megoldani? Az otthoni csoport lehetőséget is próbáltam de semmi, mert bármelyik gépen hozom létre, a másik gépen nem fogadja el a hálózati jelszót a Windows. Szóval ha tudtok segítsetek, égető fontosságú a dolog, fontos dolgaim vannak a másik gépen! Előre is köszi!
2011. nov. 12. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Rendszergazdai fiókból léptél be? Mert ha igen, hívj egy informatikust.
2011. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!