Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az The Elder Scrolls V:...

Az The Elder Scrolls V: Skyrim és a fifa 2012-höz milyen típusú xbox dashboard illetőleg flash kell? tovább lennt

Figyelt kérdés
mert épp a minap vittem le egy konzolszaküzletbe újraflashelni mert ugye nem indulnak az új gamek de ha most ezt megcsinálják olyan dash-t és flash-t tesznek fel ami az összes új gamet viszi?
2011. nov. 13. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
13599 vagy efölötti dash és LT 2.0 flash.
2011. nov. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egy árpád hídhoz közeli konzolszaküzletbe vittem le gondolom legújabb flash és dash kerül akkor fel rá nem?:D csak mert olvastam egy fórumon,hogy skyrim megy egyik dash-al de fifa ugyanazzal meg nem megy szal nem nagyon értem..:D
2011. nov. 13. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Felétek nem úgy szokták, hogy előbb gondolkozunk és kérdezünk és utána cselekszünk?
2011. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem.. felénk úgy szokták,hogy elöbb okoskodok utánna okoskodok és utánna ismét okoskodok:)
2011. nov. 13. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:
erre most nem mondok semmit inkább, légy képbe hogy mit csinálnak a gépeddel már nem azért...
2011. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
*2.0.12625.0 dash + LT 2.0 ezt rakták fel:D menni fognak az új játékok?
2011. nov. 14. 23:55
 7/7 anonim válasza:
Igen! A fifa, a skyrim, az új dbz, a bf & mw 3 és minden más nyalánkság-> nekem is most flashelték ki, onnan tom
2011. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!