Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel lehetne wlmp fájltípust...

Lajos1614 kérdése:

Mivel lehetne wlmp fájltípust avi ra konvertálni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmivel. A wlmp a Windows Live Movie Maker projektfájl-ja.

Ha elinditod ezt a progit, katt a fájl-ra, majd a Projekt megnyitására. Ekkor a projekttartalom bekerül a programba és Mentés menün keresztűl merevlemezedre mentheted a projektfájl-t. ERedmény wmv fájl lesz.

No ezt már sok konvertálóval át tudod konvertálni avi fájllá. Mondjuk Format Factory-val.

2011. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
és mi van akkor,ha nem találja ezt a fájlt,a windows live movie marker? vagyis ha el is inditom benne,nem megy semmi ,csak az idő,meg az a kis vonal! erre mi lehet a megoldás?
2012. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor töröld ki és csinálj egy másik projektfájl-t, olyan nincs, hogy nem találod meg a merevlemezeden.

A WLMM használata során projektfájl-t akkor érdemes tárolni, ha a videoból többet is csinálsz.

Én elkezdem használni, betallózom a videot, nem mentem le a projektfájl-t, hanem megcsinálom a videot és ha jó, akkor nem mentem le amikor felajánlja a projekt mentését. Ha rossz lett a video, akkor meg lementem a projektet is /tehát a wlmp-t/ és megnyitásával csinálok egy ujabb videot.

2012. jún. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!