Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért omlott össze a laptopom?...

Miért omlott össze a laptopom? Ma már másodszor, kék képernyőn fehér írás egy pillanatra és újraindul.

Figyelt kérdés
Valami vírus a gépen, vagy egy honlap amit megnyitottam? Mert miután visszaállítottam a böngészőt az előző munkamenetre, újra megcsinálta... Meg egyszer ezt már tapasztaltam múlt héten is. Segítsetek légyszi. Elméletileg akkor lett újratelepítve mikor megvettem, 3-4 hónapja.
2011. nov. 15. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
senki nem tudja mitől dob kékhalált,csak találgatások szoktak lenni
2011. nov. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De van valami baja, vagy ezek szerint előfordul az ilyen?
2011. nov. 15. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:

valami baja biztos hogy van,de nem biztos,hogy nagy baja van,igazából nem káros a gépre,ettől még használhatod nyugodtan

ha elakarod olvasni,hogy mi van a kék képen,akkor így kitudod kapcsolni,hogy elugorjon :

[link]

2011. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia általában ram vagy winyo hiba

A kék halál akkor is előszokott fordulni ha két nem egy forma ram van a gépbe

2011. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja,meg attól is lehet,hogy föltelepített egy progit,ami nem tetszik a gépének
2011. nov. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

A kék halálok nagy részének okát nem lehet kideríteni, vagy egyszerűen nem is éri meg, hiszen egy rendszer újratelepítéssel orvosolható.

Ha az OK hardveres akkor könnyebben kideríthető, viszont a javítása már nem ilyen egyszerű. Laptopnál a szerviz az ajánlott főleg ha garis.


Azzal mi nem tudunk mit, kezdeni hogy kékhalál és kész. Van egy hibakódja un. "STOP kódja" is. Ezt kellene kiderítened.

Bővebben:

[link]

2011. nov. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha a probléma továbbra is fennáll, akkor ki kell derítenem mi okozza...
2011. nov. 15. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!