Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az IrfanView miért nem jelenít...

Az IrfanView miért nem jeleníti meg a weboldalról lementett gifet? (Még az gif fájlok is Irfan ikont kaptak). Mutatja, de tök fehér az egész. Rosszul mentettem? Innen szeretném a jeleket leszedni: Googleben Japán írás 1000 kandzsi online.

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget, felvilágosítást!
2010. dec. 15. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Valszeg a fehér hátteret mentetted vagy valami ilyesmi.
2010. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nincs más lehetőség se firefox, se Chrome alatt. A fehér háttéren változnak a jelek, vagyis egyre több vonás lesz.
2010. dec. 15. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor letöltötted az IrfanView-et, letöltés után leszeded a magyarírást a netről és beállítod, hogy milyen kiterjesztésű fájlokat ismerjen fel és nyissa meg. Ahová beteszed a jelet, azokat automatikusan kezeli.
2010. dec. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, előző vagyok még mindig. Az IrfanView program ikonját nyisd meg az Asztalon, aztán Menűben Opciók/Beállítások. Jobb oldalon megjelennek a Fájlvégződések, ott jelöld be a .gif-et.
2010. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Extensions alatt lehet ezeket kipipálni. Ki is van, de ennek ellenére semmi. Amikor az említett .gif fájlokat megnézem a mappában (kattintás nélkül), mappa fájlmegjelenítését "miniatűrök"-re állítva, akkor is csak egy fehér izét látok. Ezek szerint tényleg azt töltöttem le, de hát nem értem, miért csak ezt szedi le, hiszen .gif. Nem arról van szó, hoy egyszer a fehér jelenik meg és külön, csak utána a jel, hanem egyben van az egész, egy változó gondolom...
2010. dec. 19. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!