Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség! Kakaó került a...

Segítség! Kakaó került a laptopom billentyüzetére! Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Kb 10 gombra került, hírtelen megijedtem hogy tönkre megy a laptopom így vízes törlövel letöröltem. Müködött meg minden, semmibaja nem volt persze éreztem pár gomb alatt hogy víz/kakó van alatta. Rá 1 fél órára már nem müködött pár gomb, szóval nem érzékelte a gép hogy be gépelem. Újra inditotam de szintén az volt a probléma. Majd meg akartam nézni hogy meik gomb is müködik valójban, és elég sok volt, de hírtelen azok is elromlottak. Caps Lock még müködik és mikor azt benyomom akkor müködik még egy pár de a legtöbb nem. A töltött se érzékeli (bal oldalt) és a usb-ket se (bal oldalt). A jobb oldali usb-be bedugtam egy billentyüt és müködik vele minden, lehet vele írni stb.


Már nincs benne több kakaó mert meg fordítottam és ki cseppeget az egész.


Mit kéne ilyenkor csináljak? Nem zavarna ha sajátom lenne, csak az a baj nem az! Az iskolám-é és sokkal többet kell fizessek a javításért ha tönkre megy mintha sajátom lenne. Persze meg csináltatom ha úgy van, de örülnék ha valaki adna tippet hogy mit tehetnék vele!


Köszönöm a válaszokat


2011. nov. 16. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidd el szervizbe, ott megmondják. Ha maradt még kakaó bent, valami nedvszívóval itasd fel amennyire tudod.

Vagy ha reggel működik minden, akkor add vissza minél előbb az iskolába, hogy ott romoljon el inkább.

2011. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogj egy hajszárítót és szárítsd ki! Rögtön ki kellett volna kapcsolnod és ezt tenni.
2011. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valahogy megprobálom meg csinálni
2011. nov. 17. 17:23
 4/4 anonim válasza:
Hajszárítóval szerintem annyira ne próbálkozz. Sajnos az ilyenkor keletkező oxidációt nem lehet semmivel feloldani, általában csak cserével orvosolható a probléma. Milyen gépről van szó?
2011. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!