Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segitség! Nemrég fejeztem be...

Segitség! Nemrég fejeztem be az assassinscreed brotherhood-ot a, minek a 45%-nál jártam legalábbis ezt irta ki de mikor vége lett és leszúrtam a csajt nemjött be semmi csak h ki csinálts stb ezután van valami vagy ez tényleg a játék vége lenne?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 19:12
 1/5 Ezio Auditore d. F. válasza:

Nem, kalandjaim tovább folytatódnak a mellékküldetéseken és az emlékeim 100%-os kijátszásában. Ne feledd:

We work in the dark to serve the light. We are assassins.

2011. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

még1 kérdésem volna szóval most ott járok h a romolusnak a ruháját felvettem meg minden bankot festőt stb megvettem meg minden toll is megvan DE

akkor csak rómába tudok maradni vagy van folytatás,?mikor fogok végre rómából kikerülni vagy mit tegyek? mert már unom.mindent megcsináltam all feladat kész . ez lenne a vége h rómába nyomorgok?

2011. dec. 4. 19:30
 3/5 Ezio Auditore d. F. válasza:
Persze, Isztambulba fogok menni. Lásd: Revelations :)
2011. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem értem most rómába vagyok és kb mindent megcsináltam feladatot csak ilyen zászlók vannak hátra mindent megvettem .. de nincs semmi feladat nemtudok sehova menni? mit tegyek??csak rómába vagyok pedig téllleg 100% kiirta h roma is rebulit mindenben de akkor h továb??
2011. dec. 6. 20:40
 5/5 sky665 válasza:

Kérdező:

Ennyi a Brotherhood. kész, vége. A folytatás a Revelations. Már be tudod szerezni akárhonnan. Először mikor végigvittem én is csak néztem hogy "most mi is van??? :O " "ennyi a sztori?" aztán megtudtam régebben hogy olyan dec. környékén kijön az új rész, enyhén pörögtem hogy jöjjön már. Am. pedig a brotherhood túlnyomó lényege a multiplayer mód. Persze a történet a legeslegjobb!! imádom, az lesz a baj ha egyszer befejezik sajnos (2012 nyarán jön az utolsó rész) Ajánlom a revelations-t elég nagyon sok mindenre fény derül, de aki tényleg belevan zsongva a történetbe, annak soha sem elég. remélem tudtam segíteni bármifajta módon. Requiescat in pace

2012. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!