Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valamiért nem tudok az xboxomr...

Valamiért nem tudok az xboxomra frissítést telepíteni, a hiba kód: 335A - 351F - 1800 - 0703 - C000 - 0099 Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
google.hu
2011. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szinte nekem is ez volt a hiba, ilyenkor felhívogattam kismillió szerelőt/szervizt de hiába. Mindegyik elmagyarázta, hogy ez-meg az. De semmi nem jött be.


Sajnos a régebbi Xbox-ok, (amit lehet, hogy nem gyakran frissítenek) el avulnak az újabb játékokkal szemben.


Szóval én eladtam, csak a játékokat sajnálom, szóval azokat még tartogatom. :)


De ha teheted, akkor feltétlenül érdeklődj utána egy olyan helyen, ahol értenek hozzá, mert szerintem itt nincs sok hozzáértő. (mármint konkrétan a te ügyedhez)

2011. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!