Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Föl raktam win7 de nem biosal...

Föl raktam win7 de nem biosal hanem cd be raktam telepités és csináltam amit irt. Csinált 1 windows old nevű mapát meggy minden de a haverom azt mondja hogy nem jól raktam fel pedig csak azt csináltam amit a telepitő irt. Téleg rossz igy?

Figyelt kérdés
Ja és nem érzékeli a dvdket amiket be rakok vki tudja mi lehet a probléma???
2011. nov. 22. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Telepítéskor ajánlott egy tiszta és üres partíciót használni. Te viszont az előző rendszerre raktad fel az újat, ezért van egy OLD verzió is a gépen.


Nem feltétlenül rossz így, de ha azt kérdezed melyik a jobb megoldás, akkor a tiszta telepítést ajánlanák az emberek, amibe nem zavar bele a régi rendszer beállítása, rendszerfájljai, vagy a telepítés szemszögéből nézve már korábbi szeméttel teli lapozófájlja, meg az egész által lefoglalt tárterület.

Hacsak nem pakoltad már tele programmal, még utólag célszerű lenne lemezről bootolni, és a jelenlegi két rendszert formázni, és egyetlen új telepítéssel megoldani a problémát hosszú távra.


A DVD esetleg a driver hiánya miatt nem megy, bár azt első használatkor észlelnie és telepíteni kellene a rendszernek.

2011. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!