Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám visszatekerni a...

Hogyan tudnám visszatekerni a számítógép belső óráját?

Figyelt kérdés
A gépem akadozni kezdett, és fokozatosan lassul, indokolatlanul leépül. Azt hallottam, a számítástechnikai cuccokba előre beletervezik ezeket a hibákat, melyek egy idő után aktiválódnak. Így érik el, hogy kénytelen legyél új gépet venni, pedig magától nem menne tönkre. A belső óra visszaállítása pedig a legtöbb ilyen problémát megoldja, olyanná válik a gép, mintha új lenne. Csak hogy férek hozzá? Valaki, számítástechnikában jártas segítene ebben?
2011. nov. 26. 16:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha nem hiszel benne nézd meg villanykörte összeesküvést, ott sok érdekességet elmondanak. Itt egy link hozzá:

http://www.youtube.com/watch?v=cI0ooc7jNDE

2011. nov. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a filmet. Végignéztem, és nagyon tetszett. Megoldást kéne találni erre a problémára. Úgy gondolom, radikális változásra lesz szükség hamarosan. A régi rendszer vezetőinek teljes eltávolításával. Valahogy úgy tűnik, csak az olyan lépések okoznak igazán nagy változást, melyek teljesen eltávolítják a régi vezetőket (ahogyan Sztálin csinálta). A kompromisszumos megoldások pedig olyan változáshoz vezetnek, mint nálunk a rendszerváltás, vagyis gyakorlatilag semmi jóhoz.
2011. nov. 28. 16:00
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem kéne minden összeesküvéses szart elhinni. De ez a Te dolgod, Te utad...
2011. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu! Egy teljesen nem ehhez tartozó storyt gondolsz bele ebbe az egészbe, miközben csak lehet, hogy a merevlemez, lehet, hogy a táp, lehet a Windows vagy még 1000 baja lehet. Ne beszélj már hülyeségeket, megkérlek! És ezt jelentettem a moderátornak, mert nem valós dolgokat írsz.
2011. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Annyira van valóság alapja, hogy lehessen róla beszélni. A volt fizikatanárom szerint majdnem minden számítógép problémát meg lehet oldani a belső óra visszatekerésével. Azt a szót pedig, hogy "összeesküvés elmélet" eléggé utálom, mert ráaggatják minden olyan elméletre, amely nem kerül bele a történelemkönyvekbe, nincs benne a reklámokban (amelyek ugye feltétel nélkül igazak), vagy valamilyen módon felfedésükkel beleköpünk a nagyok levesébe. A tervezett elavulást ráadásul a nagyvállalatok tervezőmérnökei sem tagadják, hiszen erre oktatják őket, csupán igyekeznek ezt nem reklámozni. Szerintem van alapja ezeknek az elméleteknek. Nem teljesen butaság nem elhinni a reklámokat, nem elhinni feltétel nélkül a történelem könyveket. Bírom, amikor létrehoznak egy történelmileg nem teljesen bizonyított elméletet, és megcáfolhatatlan dogmává teszik. Aki pedig megpróbálja ezeket újraértelmezni, a titkokat felfedni, az rögtön "összeesküvés elméleteket gyártó".
2011. dec. 1. 13:45
 16/16 anonim válasza:
Tudom, hogy eltelt már pár év,de te barom egy MATEMATIKUS mióta tervez főállásban hardvert?
2015. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!