Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi a számítógép ideális...

Mennyi a számítógép ideális belső hőmérséklete?

Figyelt kérdés
Mennyi az ideális és mennyi a maximum ami lehet és még nincs belőle baj?
2010. máj. 27. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
procitól függ....
2010. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem baj mondj egy átlagot a proci nem tudom melyik az a GHz? az nekem 2,66 GHz
2010. máj. 27. 21:58
 3/8 A kérdező kommentje:
a CPU-m majdnem 70 fokos az alaplap 52 akkor az rohadt rossz ugye? Attól fagy le a gépem? Cod 2 közben vicces amikor közben lefagy!
2010. máj. 27. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát igen 70 az egy kicsit durva cseréld le a ventit valami nagyobbra
2010. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy Intel vagy AMD, mert egyáltalán nem mindegy. Az AMD jobban "fűt". A házon belül a hőmérsékletet (vagyis az alaplapét) emelheti még a videókártya, alaplapi co-processor, tápegység.

Ha eddig jó olt a géped, esetleg érdemes lenne egy takarítást csinálni benne. (Ventillátorok, hűtőfelületek ellenőrzése, tisztítása.) Ha nem tudod hogyan, inkább vid el egy szervízbe, megcsinálják.

2010. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Háéz ez a gépem is alig van meg nem fogok én semmit rá költeni! tavaly is lefagyott amikor meleg volt akkor majd most is az lesz! Takarítani nem fogom de szervizbe semmi képpen nem viszem! magas a hőmérségklet de ha lefagy akkor lefagy!
2010. máj. 28. 09:46
 7/8 anonim válasza:
Öreg, akk minek kérdezel? :D:D:D
2010. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a típustól és az alkatrészektől is függ. Az én gépem AMD, két magos, Pentium III-as vagy IV-es. 45 fok felett már "rosszul van", és a hátlap iszonyatosan forró. Bár a Hard Disk Sentinel-nél 52 fok az értékhatár, de azalatt is jelzett már, hogy gond van. Egyébként semmi baj nincs a géppel, csak erre érzékeny. ^___^"
2012. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!