Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen notebook-ot ajánlanátok...

Milyen notebook-ot ajánlanátok egy lánynak? LENT.

Figyelt kérdés

Én Dell-re gondoltam, de igazándiból nem értek hozzá. Netezésre, zenehallgatásra, néha filmezésre kellene.Van olyan aminek elég jól bírja az aksija? Viszont max. 100-110 ezerig.

18L


2011. nov. 27. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs külön lány edition :) Nagyjából ugyanazt tudják az ugyanolyan árú darabok, az aksitól nem kell csodát várni egyiknél sem, ha nem gyári hibásat fogsz ki, akkor 2-2,5 órát illik menni mindegyiknek. Filmezni, netezni mindegyik jó lesz, ne engedd magad átverni valami egymagos euronics polcán porosodó "akciós" áruval, és nem lesz gond. Ha már így kérdezted, hogy egy lánynak kell, akkor valószínűleg úgyis úgy fogsz választani mint a barátnőm, három közül a rózsaszínt :)
2011. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez kimondottan csajos. [link]
2011. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Azt csak azért írtam, hogy lány vagyok, hogy ne írjatok olyat pl. hogy ilyen meg olyan vinyó hajtja, mert nem értek belőle semmit. :) A szín mindegy.

2011. nov. 27. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a Dell belépő gépjei aránylag jó választásnak tűnnek. Azért mondom "aránylag", mert ma már nem márkafüggő a dolog, mint régebben. Árkategóriákban érdemes gondolkodni. De a Dell 3éves garanciája még mindig vonzó. Vostro 1015?
2011. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!