Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen a laptop-on jól lehet...

Ezen a laptop-on jól lehet game-elni? :D (lent még több is van)

Figyelt kérdés

A Sony Vaio vpcea4s1e-n lehet game-elni? de nem ilyen gyenge játékok hanem mondjuk a Skyrim mert pont ez érdekelne de sok más egyre erősebb játék is adatok itt:

[link]


2011. nov. 27. 22:35
 1/3 MaXXeGee ***** válasza:

Sosem értettem a gémerek miért vesznek laptopot...

Korlátozott a fejlesztési lehetőség, vagy baromi drága. El tudsz rajta játszogatni ha élvezed a 14 colos FULL HD (mikro )kijelzőt, de ha már a játék élménynél tartunk, egy 20-24"-es LED monitort tolok a fejem elé, amin élvezem is hogy látom is a részleteket, nem csak tudom, hogy a gép képes megjeleníteni őket.

El elfut rajta, mint ahogy elfutna egy 70 000-es használt pc-n is, amihez még monitort is adnak.

Vajon, melyiken élveznéd jobban ... ? :)

Csak realizálj, és döntsd el te, hogy megéri e :)

2011. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem egy erös laptop az áráért

ha játszani akarsz akor nem a legszeb laptopod lesz mert azok az erösebek

enyiért már kapsz

i7 es 8gb os 2gb video ramos 540m es laptopot is na és azon mene is

de ez a vga elég régi és kicsi

i3 proci is szerintem a régebi

sony nál most leált az új gyártás szerintem

vagy legalábis amit másnál 200 alat meg kapsz a sony nál az 400 nál kezdödik!!!!

Asus laptopokat ajánlom vagy lenovot

lehet neked csúnyák de legaláb tudsz játszani és talán nem is döglenek be a sok játéktól

2011. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lenovo y570-hez mit szólsz? [link]

én nem venném meg a sony-t

2011. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!