Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb laptop márka...

Melyik a legjobb laptop márka ami megbízható de az ára még elfogadható kategóriába van?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy laptopot venni és nem tudom,hogy melyik az a márka ami tényleg megbízható. Nekem Dell volt és elég hamar tönkrement...értem a megbízható alatt,hogy tartsón ki legalább 3-4 évig. Árba pedig 200ezerig. Előre is köszönöm a segítséget.
2011. nov. 26. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

MSI !

de viszont ha asust veszel és külföldön vagy akkor a garancia külföldön is cseréli , azthiszem ez csak az asusnál van , de az egyik legdrágább az asus!

2011. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most mit vársz? Valaki majd megmondja, hogy "ha XY márkát veszel, akkor biztosan jól jársz"? Ilyen nincs. Minden gyártónak vannak olcsóbb, consumer gépei és jobb, üzleti gépei. Teszteket és hozzáértők beszámolóit kell olvasni. Az sem releváns, hogy te pont kifogtál egy hibás darabot Dellből. Egyébként is, mit jelent, hogy hamar tönkrement? 3 év garancia van minden Dell termékre. A számok alapján kell dönteni.


Jó, hogy az első válaszoló felhívta a figyelmet az MSI-re. Na, ha jót akarsz magadnak, akkor messzire elkerülöd! Borzalmas a support.


Ha egy jó munkagépet keresnék, akkor a Lenovo ThinkPadeket nézném meg először. Nem a ThinkPad Egde-et, nem az IdeaPad-et, hanem a ThinkPad-et!

2011. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
IBM Thinkpadok még 10 év után is strapabíró, komoly gépek és működnek. Thinkpad!
2011. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nekem a Dellre 2 év garancia volt és 2és fél évig bírta. Mivel napi szinten 5-6 órát tuti dolgozok rajta, így megfogom nézni ezt amit mondtatok,hogy mennyi és, hogy milyenek vannak. Köszönöm
2011. nov. 28. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:

#1

elsö abszurd dolgokat irt töbiek nagyon jót

Lenovo (vagyis IBM) az az egyik leg strapabirom ajánlot azt veni

ha jó helyen veszed kis plusz pénzért (20e) kiterjesztheted töb évre garanciát 5 év pl.

Asus al se jársz roszul de Lenovo az mindent visz

(igen szerencse is kel bármibol kifoghatsz roszat)

2011. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Asus,napi 18 órát megy,semmi baja,2 és fél éves
2015. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!