Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol a telepítő...

Miért nem válaszol a telepítő lemezcserekor?

Figyelt kérdés

Nemrég újratettem a gépem, most xp home edition van rajta. Minden rohadt lemezcserés telepítő, lemezcserekor lefagy. Semmit se csinál, se jobbra, se balra. Most már nagyon elegem van, hogy se a gta 4-et, se a run-t nem tom feltenni.

Pcforumon le se sz@rtak,gondoltam felteszem ide is a kérdésem hátha itt többen jártok, aztán tudtok segíteni.


Előre is kösz...


2011. dec. 3. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

lemez csere?

ezt nem értem. ha nagy a telepitő akkor írd ki dvd-re és akkor nem kell lemez csere.

2011. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 lemezből áll a telepítő. 2 darab fizikálisan létező dvd-ből, azt kell kicserélnem amikor kéri...
2011. dec. 3. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:
én ezt nem értem
2011. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gta 4 doboz= Disc 1, Disc 2(2 lemez van benne, eredeti játék)

beteszem az első lemezt, elindul a telepítő, elmegy kb feléig, kéri a második lemez "betételét" Setup requires a disc change (angolul)

beteszem a második lemezt, hogy folytathassa a telepítést, de nem folytatja, hanem megfagy a telepítő, nem válaszol...

2011. dec. 28. 13:30
 5/6 csacsi2 ***** válasza:

Nem tudom miért lehet, de ezt (xp) meg kell csinálni:

HKLM \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Class \ {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

Upperfilter, Lowerfilter. Töröljük mindkettõt, majd indítsuk újra a számítógépet


a másik hogy tiltsd le az automatikus indítást, ilyenkor csak akkor indul, ha az ok -ra klikkelsz (és nem kezdi lejátszani ha esetleg van rajta vid. fájl)

A Start menü / Futtatásban indítsuk el a GPEDIT.MSC eszközt. Keressük meg a Számítógép konfigurációja/ Felügyeleti sablonok/ Rendszer ágat, itt engedélyezzük az Automatikus lejátszás kikapcsolását.


Remélem valamelyik bejön, sok sikert!

2011. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egy kicsit várni kell vele

nem szabad azonnal klikkelni

2011. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!