Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs hang a gépemen, pedig...

Nincs hang a gépemen, pedig nem írja ki azt, hogy "nincs hangeszköz"! Nincs levéve sehol sem és kipróbáltam több fülhallgatót is, de semmi. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 15:01
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

Egy ötletem van még.

A BIOS-ban le kell tiltani az alaplapi hangkártyát, ha a másikat használod.

Ennek mikéntjét, azaz hogy mit is kell pontosan keresned, nálam okosabb/jártasabb emberek biztos tudják. Én csak azt tudom, hogy ez is lehet probléma (nem a driver, hanem a hardver ütközik).

2011. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Na, ez az amihez nem értek... De azért köszi.
2011. dec. 12. 15:01
 23/28 anonim ***** válasza:

A biosba inkább ne turkálj, ha két kártya van a gépbe kukázd a PCI os kártyát, ha meg csak az alaplapi tolj egy winfos reistallt az megoldja minden gondodat ha nem rossz a hangkari.

Egyébként a kimeneten esetleg lehet hallani halkan furcsa zajokat (Amikor a merevlemez dolgozik integrált kártyáknál előfordul.) mert ha igen akkor legalább biztos, hogy a kimenet jó.

De van még valami amit nézz meg:

1.Menj be a vezérlő pultba.

2.Bal oldalon a kis kék oldal szegélyen kattints a klasszikus nézet hivatkozásra.

3.Keresd meg a felügyeleti eszközöket.

4.Menj bele és ott katt a szolgáltatásokra.

5.Lehet, hogy vírus buherál a gépeddel és kilőtte a windwos audió szolgáltatást kukkold meg.

6.Ha igen akkor jobklikk rajta és indítás.

7.Előfordulhat, hogy nem engedi elindítani olyankor jobklikk rajta tulajdonságok és ott az indítást állítsd át automatikusra és indítsd újra a gépet.

8.Ha esetleg megint elmegy a hang (Már ha ez volt a hiba.) futtas egy víruskeresést valami jó vírusirtóval még mielőtt a vírus irtja ki a windwost....

2011. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én és az írás a windwos windows akar lenni.....
2011. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Eleve is el volt/van indítva és automatikusra is volt/van állítva. Hihetetlen, hogy nem tudom megcsinálni és ennyi lehetőségek közül, mint amit felsoroltatok egyik se jó. Köszönöm a válaszokat, de persze akinek van még valami ötlete kérem ossza meg velem. :)
2011. dec. 13. 20:50
 26/28 anonim ***** válasza:
ha win 7 et használsz akkor rakd fel az xp-s drivert nekem bejött
2011. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Korábban már írtam: XP-m van.
2011. dec. 15. 14:40
 28/28 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy driver hiba vagy szoftos tedd újra a win-t lehet az a gond forrása.
2011. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!