Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Több ramot szeretnék. De...

Több ramot szeretnék. De ehezz 64bit-es op. Rendszer kell tudtommal?

Figyelt kérdés
Szóval most úgy áll hogy a jelenlegi 3gb ramom helyett 8gb-t lesz a gépemben és tuttommal 3gb felett igényli a 64bites rendszer ami jelen esetben Win7 lenne.És érdeklödnék hogy a játékoknál ez nem okoz problémát?Mert réggebben úgy hallotam hogy ilyenkor minden féle kompatibilitási progi kell emg mit tudom én.. amugy újabb játékokkal játszom az egy régi amin szoktam az a cod2 ha ez számit valamit..Elöre is ksöz.
2011. dec. 4. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz tényleg 64bites kell... Az újabbakkal nem lesz baja, de a cod2-ben nem vagyok biztos...
2011. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
működik cod2 is
2011. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

32 bites rendszer 3,25 Gb-ot tud "kezelni" (hiába van benne több). ha azt akarod h mind a 8 gigád ki legyen használva telepítsd majd fel a 64 bites rendszer. mai játékoknál ez nem fog gondot okozni, nálam a különböző eszközök illesztőprogramjainál volt gond. (pl.: telefon v nyomtató illesztőprogram).

de a gépemen van 32 bites és 64 bites rendszer is, különböző okok miatt. (nem akarom részletezni.) :)

2011. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem,és köszönöm meg még annyit szeretnék kérdezni hogy mien virus irtót ajánlotok amit netről tudok szedni most AVG-t használok és semmi bajom vele elötte nod32,avast.. AVG megy 64 bites rendszeren?
2011. dec. 4. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:
ahogy tudom avg-ből is van 64 bites, szval igen.
2011. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek mentek a pipák..:D
2011. dec. 4. 17:35
 7/9 mate0117 ***** válasza:

avg az jó....

+ 32 bites win összesen 4 gb ramot tud kezelni...

amibe beletartozik a memória és a videokártyád memóriája is....

szal igen kell a 4 bites és nem valószínű hogy lesz vmi kompatibilitási problémád....

2011. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mate0117 ***** válasza:

avg az jó....

+ 32 bites win összesen 4 gb ramot tud kezelni...

amibe beletartozik a memória és a videokártyád memóriája is....

szal igen kell a 64 bites és nem valószínű hogy lesz vmi kompatibilitási problémád....

2011. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vírusirtó: [link]
2011. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!