Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Word használatakor mindig...

Word használatakor mindig bekapcsol a nagybetűs írás. Hogyan tudnám kikapcsolni?

Figyelt kérdés

A betűtípusnál mindig kipipálódik a nagybetűs írás, és állandóan ki kell kapcsolnom. (caps lock-al nem működik)

Előző formázásnál már használtam, akkor direkt állítottam be, és valószinüleg ez kavar be.

Épp a szakdolgozatomat írom, és hát elég zavaró.

Tudna valaki segíteni?


2011. dec. 5. 17:36
 1/4 Argloss ***** válasza:
Jobb gomb, betűtípus, kiveszed a pipát a nagybetűsről, ebben az ablakban bal alul van egy olyan gomb, hogy Alapértelmezés... Kattints rá, majd nyomj igent.
2011. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam. Egyenlőre okés. :D De ha még gond lesz vele, majd írok még.

Köszi!!!!!

2011. dec. 5. 18:25
 3/4 A kérdező kommentje:

ÚÚÚÚ és még abban tudnál segíteni, hogy amikor tabbal behúzom a bekezdésnél, akkor van hogy kitesz nekem egy villámot.

Ezt se szeretem.

2011. dec. 5. 18:32
 4/4 Argloss ***** válasza:

Tudok. Kattints rá a villámra, Automatikus javítás beállításai, Automatikus javítás fül, leveszed a pipát az Automatikus javítási lehetőségek megjelenítéséről, OK.


Visszakapcsolni A Word beállítási, nyelvi ellenőrzés menüponton belül az Automatikus javítási beállításoknál tudod. Természetesen itt kikapcsolni is lehet... :)

2011. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!