Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet letörölni egy...

Hogyan lehet letörölni egy fájlt, ha írásvédett, de a védettséget nem engedi feloldani?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy zeneszámot, ami felraktam a telefonomra, de már nagyon szeretném letörölni, mert csak a helyet foglalja. Viszont amikor feltettem a telefonomra, nem vettem észre, hogy írásvédett. A telefonom mappájában viszont ezt nem lehet feloldani. Van valamilyen program, amellyel le lehet törölni írásvédett fájlokat, vagy végleg fenn marad a telefonomon a zene? A választ előre is köszönöm.
2011. dec. 5. 18:53
 1/5 vagyokakilehetek ***** válasza:

nem értek ezekhez az ""okos"" telefonokhoz. még csak zenét se játszik le az enyém. de mint laikus így gondolkozom ezen hogy, minden adatot kimásolsz a számítógépedre amik kellenek /képek videók zenék egyebek/

utána a teljes telefon memóriáját formatálod./ha egyáltalán lehet ilyet csinálni vele/ ha kivehető a bővítőmemóriája akkor a számgépen igen formatálható. ekkor ugyan elmegy minden adat róla de majd visszamásolható rá a számítógépről az ami kell. ekkor viszont már törlődik az is ami védett fájl volt.


jelzem ez csak tipp volt.

nekem még régi nokia 3310-es telcsim van..

2011. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoftverfrissités vagy csere kellene.
2011. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Liveon válasza:
a 3310-es nem elado? :)
2011. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha ugy másoltad hogy kivetted az SD kártyát,és utána beleraktad az adapterba és ugy bele a gépbe,akkor van az SD kártya oldalán egy kis pöcök amit fel le lehet kapcsolni probáld meg átkapcsolni,ez azt teszi,hogy irásvédeet vagy nem! a fényképezőgépemmel is ez volt a baj,és a telefonomon aztán fél ora mulva jöttem csak rá XD
2011. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vagyokakilehetek ***** válasza:

nem nem. semmi pénzért nem adnám el.

tökéletesen működik..

2011. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!