Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik jobb a Vista vagy a...

Szili9 kérdése:

Melyik jobb a Vista vagy a Windows 7 erre a konfigra?

Figyelt kérdés

alaplap:asrock g41m-s3

proci:e5700 2*3000

memória:kingmax ddr3 1333mhz 2gb

vga:integrált


azért kérdem melyik jobb mert az xp nemnagyon vinné a battlefild3 meg ezeket vagy vinné?


2011. dec. 5. 20:04
 1/4 mateuska válasza:
Én szerintem a windows 7
2011. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Vista amúgy is kula
2011. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen két operációs rendszer közül kivétel nélkül minden esetben a Windows 7 a jobb. A Vista egyszerűen szar - a Microsoft egyik legrosszabb és legelkapkodottabb terméke.


(Szerintem a Vista-nál csak az Internet Explorer rosszabb a Microsoft termékek közül.)

2011. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia ! Én azt mondom a windows vista sokkal jobb mint a windows 7 . nekem egy ismerösöm tet fel windows 7 et egy 5200 proceszor 2 gb ram 500 gb merevlemez gépre aztán mihelyt bekötettem a t home internetet mert nemtudok már járni könyvtárba internetezni mivel let állásom a windows 7 egyszerüen megbolondult és nem mindig kapcsolodot fel az internetre meg amikor letöltöttem valamit állandoan megszakadt a letöltés és még a gép mnüjébe se tudtam belépni . Na fogtam magam letöltöttem a windows vistát és elvittem egy számitástechnikai üzletbe 3500 felrakták a windows vista ultimate operácios rendszert pedig ök is windows 7 et akartak rakni de mondtam nekem az nemkell . Amióta windows vista van a gépemen azóta nincs semmi problémám és az internetre is rendesen csatlakozik . A Windows 7 et basszák meg !! Eleget szenvedtem vele !
2011. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!