Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy canyon billentyűzetem...

Van egy canyon billentyűzetem hogy tegyem vissza a kapcsolómátrixot? (Nyomófóliát)

Figyelt kérdés
Egyszer szétszereltem az egészet mert tudjatok milyen az ember:kíváncsi és én pont ezt tettem szétszereltem és megnéztem mi hogy van stb... Na de én a hülye fejemmel a nyomófóliát is levettem és hiába próbáltam visszatenni pontosan hogy illeszkedjen rá nem sikerült:((Mert mikor bedugtam a gépbe nem ment:((.Kérlek segítsetek aki tudna videót adni ahol látnám hogy rakja vissza még jobb lenne.
2011. dec. 7. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyomófólia egy részen össze szokott lenni olvaszva. Egyébként meg mindben van ilyen igazító rész, két lyuk szokott lenne rajtuk és akkor oda beleakad a bill egy része. A chipet a billben, amiben a kábel megy, szerintem azt rakd rendesen a helyére, lehet ott nem érintkezik ezzel a fóliával.
2011. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja a 2 luk meg van es be is illeszkedik.Na pont ez a gond hogz ott nem tudom a chipre rátenni :(
2011. dec. 7. 15:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és esetleg próbálkozhatnák úgy hogy ott lennék a gép mellet ott szerelném szét és akkor igazítgatom és közbe probálgatom és az a kérdés hogy rázhat?
2011. dec. 7. 15:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, de én nem játszanék az árammal.
2011. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
huzok valami kesztyut :)))
2011. dec. 7. 20:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Szhuper sikerult bar nem elsore vagy 4-ik osszeszerelesre sikerult de azt valahogy maskepp csinaltam mert nem ugy raktam valamit vissza na de a lenyeg hogy megy amm nem raz a folia elvileg az igaz mondtam huzok kesztyut de abba nehez dolgozni ezert kesztyu nelkul csinaltam meg!:))
2011. dec. 9. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:
A billentyűzet 5V-ról működik, nem tud megrázni!
2011. dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!