Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS laptophoz szeretnék...

ASUS laptophoz szeretnék külső billentyűzetet csatlakoztatni. Honnan tudom melyik a megfelelő?

Figyelt kérdés

ugyanolyan billentyűzet jó hozzá ami a normál sz.gépekhez?és azok közül ehhez a laptop-típushoz melyik az ideális?kb.milyen árban találok ilyet?



//A3Hf a laptop típusa//


2009. okt. 31. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mindegyik USB-s megfelelő. Ha van a laptopon ps/2 kimenet, akkor az is.
2009. okt. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azt honnan tudom van-e olyan?
2009. okt. 31. 17:21
 3/13 A kérdező kommentje:
ha van egy ASUS bontott billentyűzet,(F5R)az vajon kompatibilis-e az én A3Hf laptopomhoz?
2009. okt. 31. 17:30
 4/13 A kérdező kommentje:

erre gondolok

[link]

2009. okt. 31. 17:31
 5/13 A kérdező kommentje:
#laptopommal
2009. okt. 31. 17:31
 6/13 A kérdező kommentje:

azt nem írtam,h.azért kéne az új billnetyűzet,mert a space-m alig működikmegtört...10.000ft lenne a teljes billentyűzetcsere--1 bill.miatt..

(egyelőre nincs fölösleges 10.000Ft-om)


ezért gondoltam alternatív megoldásként külső billentyűzetet,vagy bontottat..

2009. okt. 31. 17:33
 7/13 A kérdező kommentje:
#billentyűzetre
2009. okt. 31. 17:34
 8/13 anonim ***** válasza:

Na, akkor mégegyszer:) Nem tudom, hogy az A3Hf típushoz jó-e másik laptop típus (itt most F5R) billentyűzete, de valószínűsíthetően nem. Garis a laptop? mert ha vateráról veszel ilyen (akár jó hozzá, akár nem), és még garis, akkor az garanciavesztéssel fog járni. Ha nem garis, én akkor se nyúlnék bele. Mindenesetre úgy vélem, nem jó hozzá az F5R-é.


A külső billentyűzettel az a helyzet, hogy e tekintetben a laptop egy hagyományos számítógép, a rendes asztali szgépek külső perifériái kompatibilisek vele. Arra kell csak figyelni, hogy PS2/Serial/LPT portok az újabb laptopokon nem igazán vannak, de mostanában már a billentyűzeteket is USB csatlakozóval adják. Az pedig jó lesz neked. Nincs külön ideális bill. laptophoz. Azt majd vedd figyelembe, hogy számodra mi az ideális (multimedia gombok, internetes gombok stb).


Az ára márka függő. Ha javasolhatom, ne valami nagyon olcsó noname bill-t vegyél, én már jártam rosszul velük.


Esetleg ajánlhatom a Logitech márkát, szerintem az aranyközépút, az ára 2-4000 ft.

2009. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi!!!


egyébként a laptop már nem garis..lassan 3 éves...

már a 4000Ft is elfogadható...de 10.000 az most sok lenne nekem...aztán majd spórolok egy új ASUS billentyűzetre.. ,)


mégegyszer köszi.)))

2009. okt. 31. 17:48
 10/13 A kérdező kommentje:
jah még ezt kérdezném,h.ha megveszem a megfelelőt,,azt csak csatlakoztatom és működni fog?vagy kell hozzá még valami?
2009. okt. 31. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!