Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a digitalizáló tábláról? *fontos! Gyorsan kellene a válasz*

Figyelt kérdés

[link]


A helyzet az, hogy erről a márkáról még nem hallottam, és nem is nagyon találok véleményt róla. Az ára furcsán olcsó a méretéhez képest (főleg ha a mindenki álltal ajánlgatott wacom táblák közül a legkisebb is több mint a háromszorosa ennek), ezért érdekelne, hogy mit is (nem) tud egy ilyen. És amint látom nincs (és nem is volt?) hozzá toll, ami viszont célszerű lenne. Mivel a dolog Vaterás, igen gyorsan kérnék válaszokat. Előre is köszönöm :)


2011. dec. 11. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem rossz,bár őszinte leszek. nem ismerem,és nem hallottam még róla semmit.de egy biztos,van annál rosszabb is!
2011. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz márka, de ez nem a Te igényeidre készült mivel ez CAD-re tervezett tábla.


- nincs hozzá toll

- nincs hozzá driver CD, nincs nagyon Support hozzá

- nem USB-s

- túl nagy


Toll nélkül van egy olyan egered amit csak a táblán tudsz használni. Nem vagy előrébb mintha ennyi pénzért vennél egy egeret.

Ha hosszú távra jót akarsz akkor ott a Bamboo, ha olcsó kell akkor meg ott a Genius, Trust...

2011. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

gyorsan kell a válasz?

szar


nem venném meg

2011. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, azt hiszem ez tényleg nem nekem való :)
2011. dec. 11. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!