Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A telefonomhoz egy 3,5mm-es...

A telefonomhoz egy 3,5mm-es jack csatlakozós headset jár, melynek a csatlakozóján 4 pólus van. Okoz az bármi gondot, ha én egy másik, sima sztereo headsetet használok, melynek a csatlakozóján csak 3 pólus van? (sima sztereo füles)

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
ha szól akkor nem, viszont a headsetet akkor ne dugd be máshova, nehogy letörjön a 4. :D
2011. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze működik, csak ugye míg az eredetin azon a részen, ahol 2 csatlakozás van, a rendes géphez használatos fülesemen csak egy. És azért gondoltam, hogy nem-e okoz valami zárlatot, mert éppen csak kipróbáltam, hogy szól-e vele. :D
2011. dec. 14. 14:39
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] illusztráció :D
2011. dec. 14. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Nokiámhoz sima fülest használok, mert nem szeretem a gyári headset hangját. Eddig semmi probléma nem volt vele. Egyébként a négy pólus csak a mikrofon miatt van.
2011. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, csak ugye az a kettő a csatlakozó tövénél így rövidre lesz zárva.. bár kipróbáltam skype-pal és ilyenkor a beépített mikrofont használja, szóval lehet a teló is így van már gyártva, hogy nem okoz bajt :) Minden esetre köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!