Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tehetek ilyenkor?

Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok,a másik szobában van a router. Vezeték nélküli internetem van. Elromlott a laptopom,addig ideglenesen kaptam egy másikat,de megérkezett a másik.


A megjavított gépen szerettem volna csatlakozni a hálózathoz,de mikor csatlakozni szeretnék,akkor hálózati biztonsági kulcsot kér. Megkérdeztem,azt mondták nincs hozzá kód,így nem kellene kérnie.

A másik gépen megnéztem csatlakozik rendesen,nem kér hálózati kulcsot a csatlakozáshoz.


Ilyenkor mi a teendő?


2011. dec. 16. 13:27
 1/2 lindmayer ***** válasza:

valószinű, hogy a te laptopodon el van mentve a jelszó

a wifi kapcsolat tulajdonságinál van a biztonsági fülön a jelszó alatt egy olyan hogy a jelszó mutatása, na azt pipáld ki, és akkor látni fogod a jelszót

xp-n nem tudom hogy meg lehet-e nézni, de win7-en vistán és linuxon meg lehet nézni

2011. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia köszi,hogy írtál,ha megkérlek,akkor leírnád nekem hol találom ezeket pontosan? Win7es van a gépen :/
2011. dec. 16. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!