Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Access violation - code...

Access violation - code c0000005-videokártya csere óta Ötlet?

Figyelt kérdés

Üdv!

Mióta a gépemből kivettem a (gigabyte gv-rx155256d-rh ,256mb) videokártyát, és az alaplapi (Intel G41 Express Chipset ,1024mb)azóta kapom ezt a hibaüzenetet egy játéknál. A régi kártyával csak annyi volt a gond,hogy moslék volt a grafika, ki szerettem volna próbálni az alaplapit,hátha ez jobb ,így jártam.

Esetleg van valakinek ötlete,hogy mi lehet a gond? segítségeteket előre is köszönöm!


(pár info:

Alaplap: Gigabyte G41MT-D3V

Processzor: Intel E5700 (2x3000mhz)

Ram: 2x2gb,ddr3,kingston )


2011. dec. 16. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy az egy gyenge, játékra teljesen alkalmatlan "videokártya". A játék olyat akar vele csináltatni, amit nem tud, és ettől kattan be.


Kíváncsi lennék, hogy mit takar az a "moslék grafika".

2011. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A moslék grafika alatt értsd azt,hogy az egyik cimbi laptopján tökéletes minden részlet,minden fűszálat külön-külön látni,szép formás levelek a fán(egy jó kis vadászós játék,the hunter) az enyémen meg kocka tömbökben van a fű, kocka levelű fák,stb. A segítségedet pedig köszönöm szépen!

Akkor nem kínzom az alaplapi cuccal magamat:-)

2011. dec. 16. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Magasabbra kell venni a képfelbontást, és a grafikus beállításokat szintén. Ha ettől lelassul a játék, akkor kell új kártyát venni.
2011. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a gubi,hogy mindent maxra raktam... akkor elérkezett az idő egy új videokari vételére... kár.Reménykedtem az alaplapiban,de akkor hiába,a régi meg "kiöregedett" :-)


Ritkán játszok,elsősorban dolgozok a gépen,de ez a játék nagyon megtetszett:-)

2011. dec. 16. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!