Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GeForce FX 5200-as (128mb)...

GeForce FX 5200-as (128mb) videokárnyát szeretnék lecserélni erre: nvidia geforce 7300 gt 512mb, vagy egy GIGABITE NVIDIA GEFORCE 6200 512MB. Szerintetek be lehet szerelni a mostani pc-mbe?

Figyelt kérdés

A mostani config:


-Intel Celeron CPU 2,20 GHz

-1,0 GB RAM

-Nvidia Geforce FX 5200

-Matsonic MS9307C+(USB) alaplap

-55,9 GB HDD


2011. dec. 7. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha AGP-s akkor igen :)
2011. dec. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia, most elég laikus kérdésem lesz, de minek kell AGP-snek lennie, és mit jelent konfrétan? Foglalat vagy?

Lehet tudom ám miről van szó csak így nem tudom hova tenni:S Ha lehet akkor mondjuk szeretném magam beszerelni, szerelési költség spórolása miatt. Leírnád részletesen léci? köszi előre is a segítséget!

2011. dec. 8. 07:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia


AGP s vga kártya : [link]


pci e vga kártya : [link]


És ez a tipusu alaplapod van ami AGP vga kat tud csak fogadni : [link]

2011. dec. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most néztem a lap adatait nem biztos hogy a 4x agp s alaplapodnak tetszeni fog egy 8x os agp s vga :(
2011. dec. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, ezt sajnálattal hallom... akkor szerintetek milyen kártyára lenne érdemes cserélnem ami azért jóval erősebb ennél és még bele lehet tenni? Mikiet kell nézni ilyenkor? shader model 4-nek is kell csak lennie ugye?
2011. dec. 9. 11:41
 6/9 A kérdező kommentje:
pl egy ilyet már lehet be tudnék rakni: GeForce 9400 GT, mert ennek ha jól tom 4es az agp-je. Vagy mit kell ilyenkor nézni mikor keresgélek a kártyák között? annyi van, hogy az ember nem győz válogatni...
2011. dec. 9. 11:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Bármely agp s kártya jó kivéve a HD s :)
2011. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az ok, csak, hogy mi legyen a shader model-el? ugyértem, hogy mit nézzek, ha azt akarom, hogy passzoljanak az alaplappal? mert ugye írtad, hogy 8as agp-s-et nem szabad 4 agp-s laphoz tenni, de ezt az értéket hol látom a kártya adatai közül? am köszönöm, hogy segítesz!
2011. dec. 9. 14:23
 9/9 anonim ***** válasza:

shader model ? t a kártya tudja

az alaplap meg tudja meghajtani a kártyát :)

ennyi

2011. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!