Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A telefon nem látja a memóriak...

A telefon nem látja a memóriakártyát, de a gép igen?

Figyelt kérdés

Eddig tökéletesen működött, már 2 éve meg van a kártya, de most, mikor kivettem a gépből a kártyát a telefon nem ismeri föl!! Nem értem miért...pedig csak képeket, témákat, és játékokat raktam rá, mint eddig...most meg semmi, mint ha meghalt volna...

A telefonom: Sony Ericsson w910i

Nem szeretnék új memóriakártyát venni...:(

Mit tegyek?



2011. dec. 18. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedd le amit felmásoltál a kártyára, és formázd meg a kártyát sima FAT-re. Aztán másold vissza a dolgokat rá. Így mennie kellene.
2011. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!! sikerült. :D

remélem még egyszer nem fordul ez elő, nagyon megijedtem. :(

amúgy miért történt ez? :DD

2011. dec. 19. 15:18
 3/4 A kérdező kommentje:
és amiket leszedtem rá játékokat, miért írja ki a telefonom, hogy nem érhető el?
2011. dec. 19. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet a win átállította a partició méretét, esetleg javítást végzett a kártyán ezért nem látta a teló.

Hogy a játékot miért nem látja, arról nem tudok mit mondani.

Talán nem erre a telóra való vagy nem megfelelő fájlformátumban van.

2011. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!