Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lehet a laptopom kijelző...

Miért lehet a laptopom kijelzője bizonyos helyzetekben vízszintesen csíkos?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem használtan egy Fujitsu-Siemens Amilo PA-1538 as laptopot és azt vettem rajt észre, hogy nem annyira feltűnően, de pl. Facebooknál az üzenőfalon a halvány kék színű beszédpaneloknál vízszintesen csíkos és mozog a folyadék kristály (zavaros, de csak azokon a pontokon ahol ilyen beszédpanel van. Filmnézésnél az árnyékok elég furcsák a szereplőkön, olyan mintha a felbontással lenne baj. De kalibráltam attól kicsit jobb lett, de még mindig nem az igazi. Eredetileg Vista és Nvidia driver volt rajt, most win7 de a videókari driver ugyan az. Arra gondoltam, hogy talán valamit nem bír a gép? Vagy szalagkábel hibás?? Ha mozgatom a fedelet nem befolyásolja a csíkozást. Mi lehet a baj?
2011. dec. 19. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mozgástól változik akkor egyértelműen érintkezési hiba, vagy szalagkábel, vagy a kijelzőben valami.
2011. dec. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szalagkábel, nem befolyásolja ha mozgatom a laptop fedelét!!!
2011. dec. 19. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!