Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszú, vékony lábakkal...

Hosszú, vékony lábakkal felvehetek vízszintesen csíkos harisnyát?

Figyelt kérdés
Hosszú, vékony lábaim vannak, a hosszában csíkos pedig ugye alapból optikailag nyújtaná őket. Arra gondoltam, hogyha térd alatti szárhosszúságú csizmával és miniszoknyával venném fel -ami elvágja a vonalakat-, úgy viszont még beleférne és nem tűnnének olyan iszonyúan hosszúnak. Vagy mégsem ..?
2010. nov. 18. 19:19
 1/7 A kérdező kommentje:
*Úristen, teljesen elírtam, szóval FÜGGŐLEGESEN csíkosra gondoltam.
2010. nov. 18. 19:21
 2/7 Tihanyi Fruzsina válasza:
87%
én a helyedbe egyszínű, mintamentes harisnáyt vennék föl : D ;)
2010. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tihanyi Fruzsina válasza:
harisnyát* : D
2010. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is vékony vagyok,de mindenképp vízszintes csíkos harisnyával venném fel,mert nem akarom magam még jobban vékonyítani.
2010. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, de ha miniszoknyát vesz fel, térd alatti szárhosszúságú csizmával, akkor ahogy ő is írta, elvágja a vonalakat, szóval már nem tűnik olyan hosszúnak, ehhez egy vízszintes csíkozású harisnyával már túl sok lenne a ... vonal (nem tudtam máshogy írni:-D)
2010. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha vékony a lábad, akkor vegyél fel keresztben csíkos harisnyát, én is olyat hordok 16/F
2010. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tihanyi Fruzsina válasza:

utolsónak


16/F és harisnyát hordasz??XD

2010. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!