Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem a CCE nevű víruske...

Letöltöttem a CCE nevű víruskereső programot, ami kijelöli a nem biztonságos fájlokat. Én laikusként töröltem azt, ami világított, mondván ha vírusos, akkor nem fog hiányozni. (Miért kötelező kérdőjel? )

Figyelt kérdés
Viszont van egy baj, eltűnt a kis hangfal jobboldalt alulról, és a vezérlőpultban sem találok semmi hanggal kapcsolatos dolgot. Gondolom kitöröltem valami fontos dolgot, de hát vírusos volt...:D Segítsetek, mit töltsek le, hogy jó legyen? Köszönöm!
2011. dec. 23. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Erről a vírusírtóról még nem hallottam... Ez rossz jel.

Lehet ez volt maga a vírus...

2011. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állvírusírtó szerintem tedd fel a Eset Smart Security 5 öt ha jotakarsz magadnak és a gépednek
2012. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hypno ***** válasza:

A Comodo Cleaning Essentials volt a vírusirtó?

Mert az egy használható szoftver.


Természetesen minden törlés előtt érdemes megnézni, hogy mi is az amit el akar távolítani.


A legtöbb ilyen program egyébként készít egy naplófájlt. Abban meg tudod nézni, hogy miket irtottál le.

2014. ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!