Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új Battlefield 3 probléma?

Sephiroth97 kérdése:

Új Battlefield 3 probléma?

Figyelt kérdés

Megvettem , telepítettem a játékot és Elkezdtem rajta játszani. Játék közbe semmi gond nincs vele, de az átvezető videók szaggatnak hangilag és képileg is. A játék elején az Intro is belaggol. A gépem megvan hozzá 2x is, de nemtudom hogy mi a baj. Hallottam olyat is, hogy a win7 32bit miatt van, hogy nemtudja a gépem kihasználni a 4gb RAM-ját. Az internetem rákerestem és találtam egy olyan próbálkozási kísérletet, hogy hang--> stereo és a win7 beállításában a mangminőséget állítsuk be 44K-ra... Nos ezt nem tudom. BF3 patch-et nem tudom hol kell letölteni, mivel nekem az Origin telepítő nem " működik"...(TESCO-s). dom hol kell beállítani, ebbe is kéne 1 kis segítség. Na szóval ennyi lenne a problémám és vmi megoldás kéne arra, hogy ne szaggason.

Előre is köszi az értelmes válaszokat!


2011. dec. 27. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, sőt, nekem van, hogy új laggol, hogy mondja, pl: Enemy spotted ted ted ted ted ted ted spotted
2013. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!