Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3 próbléma....

Battlefield 3 próbléma. Segítséget nem hajlandó adni az EA. (? )

Figyelt kérdés
Amikor elküldtem egy e-mailt visszaírtak hogy mostantól csak a honlapjukon hajlandóak segíteni mert hogy ez "megkönnyíti a játékosok életét" vagy valami ilyesmi. Visszaírtam hogy nem találom hol kell kérdést feltenni. erre megkaptam ugyan azt az e-mailt. EZ MOST WÁTÁFÁK??!!!!!!
2011. okt. 28. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha még ahhoz is gyökér vagy, hogy ide leírd a kérdést, akkor nem értem mit vársz mégis.

Játsszál gyurmával.

2011. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
játék közben elkezd valamerre húzni az egér.
2011. okt. 28. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Raw Mouse inputut keresd meg,kapcsold ki.
2011. okt. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

az emberi hülyeség határtalan.....

AZ CSAK EGY FELHÍVÓSZÖVEG HOGYHA EGY JÓ JÁTÉKKAL AKARSZ JÁTSZANI VEDD MEG!!!DE(és ez egy kurv@ nagy de)HOGYHA MEGVAN A JÁTÉK ÉS JÁTSZOL VELE AKKOR IS KIÍRJA MINDEN ÁLDOTT BEJELENTKEZÉSNÉL.ÉS HOGY HA LENNÉL OLYAN SZÍVES ÉS 3 CENTIMÉTERREM(!!!!!!!!!!!)FELJEBB NÉZNÉL OTT VAN A BEJELENTKEZÉS(Origin email és jeszó)


.....no comment.....

2011. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!