Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért mondja a skype telepítő...

Bazsko kérdése:

Miért mondja a skype telepítő windows 8-on hogy nem lehet hozzáférni a windows installerhez?

Figyelt kérdés

azt írja: Hiba

Nem lehet hozzáférni a Windows Installer szolgáltatáshoz. Ez akkor fordulhat elő, ha a Windowst csökkentett üzemmódban futtatja, vagy, ha a Windows Installer nincs helyesen telepítve. Segítségért lépjen kapcsolatba a támogató technikusokkal.

Valakinek valami ötlet?


2011. dec. 27. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért írja, mert ez még egy fejlesztés alatt álló béta verzió. Ezeket a problémákat még a fejlesztőmérnököknek kellene megoldani nem nekünk. Több helyen is írják, hogy ez még egy több sebből vérző oprendszer, ne használd csak próbáld ki. Ha hiba van benne az azért van mert még úgymond nincs kész...
2011. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nyugi... szeptember óta próbálgatom win 7 mellett, csak kíváncsi voltam a skypera, mert igazság szerint a skype már megy win 8 alatt... ám februárba beta szóval akkor jönnek majd még a jó dolgok a rendszerbe... (windows store, xbox live...)
2011. dec. 28. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nyugodt vagyok... Ahogy mondod lehet, hogy februárra ez a gond is megoldódik, épp ezért mondtam, hogy a probléma nem a mi hatáskörünk egy félkész oprendszer esetén...
2011. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!