Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnék a telepítő CD-ről...

Hogy tudnék a telepítő CD-ről bootolni?

Figyelt kérdés

Üdv.!

Az lenne a problémám, hogy amikor telepítettem a gépet akkor kaptam egy pillanatnyi áramszünetet és amikor bekapcsoltam a gépet ezt írta ki:

"A számítógép váratlanul újraindult, vagy hibát észlelt. A Windows telepítését nem lehet folytatni. A Windows telepítéséhez az "OK" gombra kattintva indítsa újra a számítógépét, és indítsa újra a telepítést."

akár mit csinálok ezt gombja ki és amikor az "OK" gombra nyomok akkor újraindul és megint ezt írja ki. Bekapcsolásnál szokott lenni, hogy kiír valamit de gyorsan eltünik.

-"Windows7"

-ide nemtudom mit ír ki

-ide meg ismét, hogy "Windows7"

Bármelyikre nyomok, a fenti szöveget írja ki.

Hogy tudnám megcsinálni, hogy előröl kezdje a telepítést?:$


2011. dec. 12. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nyilván windows alol próbáltad a teleitést,ezt nem szokás, biosba álltsd át hogy cd-rom-ról induljon
2011. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ezt hogy tudnám megtenni?:$
2011. dec. 12. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
"DEL" gomb (általában ez az út a BIOS-ba) itt pedig a boot menüt keresd, itt állíthatod be, hogy a CD,DVD legyen az 1. booteszköz. ha ezt beállítottad és reset-eltél, akkor majd kiírja, hogy nyomj egy billentyűt a CD-ről való bootoláshoz, nyomsz egy gombot és elindul a telepítés az elejétől.
2011. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Normal mode

safe mode

low graphics safe mode

Floppy disc

hard disc mbr find oses on your... ezt tovabb mem tom. Ezt jozza ki meg valamit visszaszamol

2011. dec. 15. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a BIOS, de a képernyőm mindig kiírja, hogy melyik billentyű visz oda.
2011. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!