Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem le az írásvédett...

Hogyan vegyem le az írásvédettséget a memóriakártyáimról?

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg, hogy samsung corbim van, viszont nincs hozzá számítógépes csatlakozó, ezért a memóriakártyát szoktam betenni a laptop kártyaolvasójába és úgy teszek rá képeket/zenéket, illetve veszek le róla. Két memókártyám is van az egyik 2, a másik 4 GB-s. Eddig semmi gond sem volt egyikkel sem, ma viszont mikor megpróbáltam rájuk tenni zenéket azt dobta ki a gép, hogy írásvédettek. Egyikről sem tudom levenni az írásvédettséget! SOS.. lehetséges, hogy a laptoppal lett valami? Esetleg vírus?

2011. dec. 29. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mégis milyen típusú memória kártyáról van szó? Mert az SD kártyákon van egy Lock pöcök amit átkapcsolva írásvédett lesz a kártya.
2011. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy véletlenül Lock állásba kapcsoltad a memkártya kapcsolóját.
2012. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem Lock kapcsolós probléma, akkor próbáld meg leformázni a kártyákat, de ne a Windowszal, hanem mondjuk az SDFormatter nevű programmal.
2012. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!